Hotline: +48 77 443 46 31

Proces rekrutacji

NASZ PROCES APLIKACYJNY

Zastanawiasz się jak przebiega proces aplikacji w PERSONAL-EU24 i chciałbyś wiedzieć czego możesz się po nas spodziewać? To jest właściwe miejsce dla Ciebie.

cv 1 praca w niemczech

Aplikacja online

W zasadzie wszystko zaczyna się od zajrzenia na naszą stronę internetową poświęconą karierze. A więc już zacząłeś. Jeśli znajdziesz odpowiednie stanowisko na naszej giełdzie pracy, możesz zarejestrować się w naszym portalu online. Tutaj masz możliwość zarejestrowania się za pomocą swojego profilu lub bezpośredniego złożenia aplikacji.

cv 2 Potwierdzenie złożenia wniosku CV praca w niemczech

Potwierdzenie złożenia wniosku CV

Po przesłaniu wszystkich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu, otrzymasz od nas automatyczne potwierdzenie ich otrzymania. A potem piłka jest po naszej stronie: sprawdzamy Państwa wniosek i po dokładnym zbadaniu decydujemy wspólnie z działem specjalistycznym o dalszym postępowaniu.

cv 3 Rozmowa kwalifikacyjna (telefoniczna) praca w niemczech (1)

Rozmowa kwalifikacyjna (telefoniczna)

Jeśli Twoje zgłoszenie zasadniczo odpowiada ogłoszonemu stanowisku, otrzymasz od nas wiadomość e-mail, w której postaramy się umówić z Tobą spotkanie.

W zależności od działu i stanowiska, aby poznać kandydata, przeprowadzimy rozmowę telefoniczną. Jeśli pierwsza rozmowa telefoniczna będzie zgodna z Twoją aplikacją, porozmawiasz z kolegą z zespołu rekrutacyjnego o podstawowych kwalifikacjach wymaganych na danym stanowisku i będziesz mógł zadać nam swoje pytania dotyczące pracy. Jeśli wszystko będzie pasowało z Twojego i naszego punktu widzenia, zaprosimy Cię na kolejne rozmowy kwalifikacyjne. Następnie porozmawiają Państwo z kolegami z działu specjalistycznego.

Podczas kolejnych rozmów chcemy się dowiedzieć, czy Twój profil zawodowy i osobowość pasują do nas. Rozmowy kwalifikacyjne na nasze stanowiska konsultingowe koncentrują się na pracy nad studium przypadku. Studium przypadku daje Ci wgląd w typowe zadania w zeb. Twoje podejście pokazuje nam, jak strukturyzujesz i rozwiązujesz złożone problemy oraz prezentujesz wyniki.

cv 4 Decyzja praca w niemczech

Decyzja

Po zakończeniu wywiadów ankieterzy wymieniają się informacjami i podejmują decyzję. Jeden z nich przekaże Ci informację zwrotną telefonicznie w ciągu najbliższych dwóch dni.

cv 5 Oferta umowy praca w niemczech

Oferta umowy

Jeśli udało Ci się przekonać rozmówców, przygotujemy ofertę kontraktu i będziesz miał 5 dni na zapoznanie się z nią. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

cv 6 Podpisanie umowy praca w niemczech

Podpisanie umowy

Dzięki ofercie kontraktowej proces aplikacji jest prawie zakończony. Postanowiliśmy wprowadzić Cię na pokład. Jeśli i Ty zdecydowałeś się zostać częścią zespołu zeb, podpisz umowę i odeślij ją do nas. Na tym kończy się proces składania wniosku. Teraz przygotowujemy wszystko do procesu onboardingu i z niecierpliwością czekamy, aby powitać Cię w zeb.

W sumie proces aplikacji trwa około 2-6 dni.

 

 

 

 

 

 

pytania praca w niemczech

JAKIEŚ PYTANIA?

Czy masz jakieś pytania dotyczące naszego procesu aplikacji? W takim razie prosimy o kontakt z naszym zespołem rekrutacyjnym.

Kontakt:

Tel.: +48 77 44 346 31
WhatsApp: +49 1573 7283268
E-Mail: cv@praca-w-niemczech.com

Biuro pośrednictwa pracy
PERSONAL-EU24

Schüttorf, Dolna Saksonia, Niemcy
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

PRACA W NIEMCZECH LOGO

Biuro pośrednictwa pracy

PERSONAL-EU24
Schüttorf, Dolna Saksonia, Niemcy
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

LOGO PERSONAL-EU24 WHITE COPYRIGHT

Subskrybuj Nasz Biuletyn

RODO *
KONTAKT
  • +48 774 434 631
  • +49 5923 968 36 75
  • Numer telefonu komórkowego / WhatsApp: +49 1573 7283268
  • E-Mail: cv@praca-w-niemczech.com
  • https://www.praca-w-niemczech.com