Hotline: +48 77 443 46 31

O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w ofertach pracy w wszystkich sektorach. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych na terenie Niemiec, Holandii, Austrii i Szwajcarii oraz zajmujemy się rekrutacją dla pracodawcy.

Naszym najwyższym celem jest Państwa zadowolenie. Aby to zapewnić, poświęcamy czas na intensywne wsparcie. Dzięki indywidualnym rozmowom doradczym można przefiltrować Twoje mocne strony i zainteresowania tak, aby zagwarantować docelowe miejsce pracy. Wzajemne zaufanie i uczciwość są w tym procesie na pierwszym planie.

Nie jesteśmy polską agencją pracy! Znajdujemy się na granicy z Holandią w Schüttorf / Dolna Saksonia / Niemcy. Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej i nie zawieramy z Państwem umowy o pracę, lecz pośredniczymy kontakt pomiędzy Państwem a pracodawcą.

app-device

Znajdź wymarzoną pracę w telefonie komórkowym!

Poszukiwanie pracy nigdy nie było tak proste. Teraz możesz znaleźć pracę zgodną z Twoimi oczekiwaniami zawodowymi, aplikować o pracę i otrzymywać opinie bezpośrednio na telefonie komórkowym. Wejdź na www.praca-w-niemczech.com i zacznij szukać pracy już teraz!

Legalna praca w Niemczech

Niemcy to kraj w którym bardzo prosto zdobyć legalną pracę. Jendnak skomplikowane procedury nie odstraszają naszych rodaków, szacuje się iż obecnie u naszych zachodnich sąsiadów legalnie pracuje ok 867 tyś. Polaków. Od 1.05.2004r. można się starać się o pracę na własną rękę. Aby zdobyć wymażoną pracę neleży składać oferty w niemieckich urzędach poracy, lub szukać jej bezpośrednio u pracodawców.

PRACA W NIEMCZECH LOGO

Biuro pośrednictwa pracy

PERSONAL-EU24
Schüttorf, Dolna Saksonia, Niemcy
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

LOGO PERSONAL-EU24 WHITE COPYRIGHT

Subskrybuj Nasz Biuletyn

RODO *
KONTAKT
  • +48 774 434 631
  • +49 5923 968 36 75
  • Numer telefonu komórkowego / WhatsApp: +49 1573 7283268
  • E-Mail: cv@praca-w-niemczech.com
  • https://www.praca-w-niemczech.com